دانلود سفید در این سایت نرم افزار های جدید برای گوشی های اندروید و کامپیوتر ها موجود می باشد.همچنین سریال ها و فیلم های ایرانی نیز در سایت قرار دارند.اگر مشکلی در دانلود فایل ها و یا نرم افزار ها داشتید میتوانید از قسمت تماس با ما و یا از قسمت نظرات به ما اطلاع دهید تا مشکل بر طرف شود.مطالب موجود در سایت نیز در صورت نارضایتی صاحب اثر حذف خواهند شد. tag:http://downloadsefid.mihanblog.com 2017-06-26T06:37:30+01:00 mihanblog.com فروش سایت 2017-04-03T05:23:43+01:00 2017-04-03T05:23:43+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/140 admin admin سلام خدمت شما عزیزان سال نو بر شما مبارک. این سایت به فروش میرسد برای خرید با ایمیل gamesoftware2016@gmail.com در ارتباط باشید.  مرورگر فایر فاکس (برای ویندوز) - Firefox 52.0.1 Windows 2017-03-30T12:06:30+01:00 2017-03-30T12:06:30+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/139 admin admin دانلود مرورگر فایر فاکس (برای ویندوز)Firefox 52.0.1 Windows    Firefox یک مرورگر محبوب و قدرتمند است که به صورت متن باز ارائه شده و با وجود امنیت و سرعت بالایش در کنار سادگی کار، توانسته خود را جزو برترین مرورگر های اینترنت کند. این نرم افزار یک تجربه منحصر به فرد را از گشتن در بین سایت های اینترنتی به شما می دهد. از جمله ویژگی های عالی موزیلا فایرفاکس می توان به امکان اضافه کردن افزونه های مختلف و کاربری اشاره کرد. توسعه دهندگان این مرورگر، تاکید زیادی بر دانلود مرورگر فایر فاکس (برای ویندوز)

Firefox 52.0.1 Windows

 

 

مرورگر فایر فاکس (برای ویندوز) - Firefox 52.0.1 Windows

 

 

Firefox یک مرورگر محبوب و قدرتمند است که به صورت متن باز ارائه شده و با وجود امنیت و سرعت بالایش در کنار سادگی کار، توانسته خود را جزو برترین مرورگر های اینترنت کند. این نرم افزار یک تجربه منحصر به فرد را از گشتن در بین سایت های اینترنتی به شما می دهد. از جمله ویژگی های عالی موزیلا فایرفاکس می توان به امکان اضافه کردن افزونه های مختلف و کاربری اشاره کرد.

 

توسعه دهندگان این مرورگر، تاکید زیادی بر امنیت این نرم افزار داشته اند و با قرار دادن تب های خصوصیاین امکان را به کاربر می دهند تا بتواند با امنیت بیشتری از آن استفاده کند.

 

از دیگر ویژگی های فایرفاکس می توان به امکان وبگردی به صورت مخفی، مدیریت دانلود، مدیریت بوک مارک ها، مسدود کردن پاپ آپ ها و ... اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین  نسخه آن را از سایت دانلود سفید دریافت کنید.

]]>
نرم افزار فایروال و کنترل ترافیک مصرفی (برای اندروید) - AFWall+ (Android Firewall +) 2.9.3 Android 2017-03-12T13:33:59+01:00 2017-03-12T13:33:59+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/138 admin admin دانلود نرم افزار فایروال و کنترل ترافیک مصرفی (برای اندروید)AFWall+ (Android Firewall +) 2.9.3 Android    در این مطلب قصد معرفی نرم افزار AFWall+ (Android Firewall +) را داریم. با استفاده از این برنامه میتوان از دسترسی نرم افزارهای تلفن همراه شما به اینترنت اطلاع پیدا کرد و در صورت لزوم جلوگیری به عمل آورد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به محض متصل شدن به WIFI و یا اینترنت سیم کارت خود بطور ناگهانی انبوهی از حجم ترافیکتان&nbsp دانلود نرم افزار فایروال و کنترل ترافیک مصرفی (برای اندروید)

AFWall+ (Android Firewall +) 2.9.3 Android

 

 

نرم افزار فایروال (برای اندروید) - AFWall+ (Android Firewall +) 2.9.3 Android

 

 

در این مطلب قصد معرفی نرم افزار AFWall+ (Android Firewall +) را داریم. با استفاده از این برنامه میتوان از دسترسی نرم افزارهای تلفن همراه شما به اینترنت اطلاع پیدا کرد و در صورت لزوم جلوگیری به عمل آورد.

 

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به محض متصل شدن به WIFI و یا اینترنت سیم کارت خود بطور ناگهانی انبوهی از حجم ترافیکتان مصرف می شود پیشنهاد می کنیم از این برنامه استفاده کنید.

 

چرا که با محدود کردن دسترسی نرم افزار های درحال اجرا در پس زمینه به اینترنت تلفن همراه میتوان در مصرف ترافیک و هدر رفت پول صرفه جویی کرد.

 

توجه کنید که برای استفاده بهتر از این نرم افزار دسترسی روت لازم می باشد.

 

برای مشاهده تصاویر، ویژگی ها و در نهایت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

]]>
نرم افزار مشاهده و ویرایش PDF (برای ویندوز) - PDF-Xchange Viewer 2.5.320 2017-02-12T02:58:21+01:00 2017-02-12T02:58:21+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/137 admin admin دانلود نرم افزار مشاهده و ویرایش PDF (برای ویندوز)PDF-Xchange Viewer 2.5.320    PDF Xchange Viewer نرم افزار قدرتمند برای ساخت و باز کردن فایل های PDF است. به کمک این نرم افزار میتوانید سند های متنی و عکس ها را با استفاده از ابزار های موجود به فایل های PDF تبدیل کنید. این نرم افزار قادر است تا هر فایلی که بتوان آن را پرینت گرفت، به PDF تبدیل کنید. همچنین می توانید فایل های PDF ساخته شده را به صورت Encrypt ت دانلود نرم افزار مشاهده و ویرایش PDF (برای ویندوز)

PDF-Xchange Viewer 2.5.320

 

 

نرم افزار مشاهده و ویرایش PDF (برای ویندوز) - PDF-Xchange Viewer 2.5.320

 

 

PDF Xchange Viewer نرم افزار قدرتمند برای ساخت و باز کردن فایل های PDF است. به کمک این نرم افزار میتوانید سند های متنی و عکس ها را با استفاده از ابزار های موجود به فایل های PDF تبدیل کنید.

 

این نرم افزار قادر است تا هر فایلی که بتوان آن را پرینت گرفت، به PDF تبدیل کنید. همچنین می توانید فایل های PDF ساخته شده را به صورت Encrypt تولید کنید تا قابلیت تغییر آنها بعد از ساخته شدن موجود نباشد.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.

]]>
نرم افزار همگام سازی اطلاعات با گوگل درایو (برای اندروید) - Autosync Google Drive Ultimate 2.7 Android 2017-02-11T01:02:33+01:00 2017-02-11T01:02:33+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/136 admin admin دانلود نرم افزار همگام سازی اطلاعات با گوگل درایو (برای اندروید)Autosync Google Drive Ultimate 2.7 Android    با استفاده از سرویس فضای ابری گوگل به نام گوگل درایو می توانید تا اندازه 10 گیگابایت از اطلاعات خود را درون این سرویس ذخیره و هماهنگ سازی کنید. گوگل درایو برای پلتفرم های مختلف در دسترس می باشد و شما این توانایی را دارید تا اطلاعات ذخیره شده خود را درون این سرویس از دستگاهی مشاهده و بازگزاری نمایید.یکی از امور آزار دهنده فضای ابری گوگل نیاز به انجام عمل به روزرسا دانلود نرم افزار همگام سازی اطلاعات با گوگل درایو (برای اندروید)

Autosync Google Drive Ultimate 2.7 Android

 

 

نرم افزار همگام سازی اطلاعات با گوگل درایو (برای اندروید) - Autosync Google Drive Ultimate 2.7 Android

 

 

با استفاده از سرویس فضای ابری گوگل به نام گوگل درایو می توانید تا اندازه 10 گیگابایت از اطلاعات خود را درون این سرویس ذخیره و هماهنگ سازی کنید. گوگل درایو برای پلتفرم های مختلف در دسترس می باشد و شما این توانایی را دارید تا اطلاعات ذخیره شده خود را درون این سرویس از دستگاهی مشاهده و بازگزاری نمایید.

یکی از امور آزار دهنده فضای ابری گوگل نیاز به انجام عمل به روزرسانی اطلاعات به صورت دستی می باشد. حال اگر در روز اسناد متعددی را در دستگاه های مختلف قصد دارید مشاهده کنید این عمل علاوه بر وقت گیر بودن باعث ایجاد سردرگمی و عدم یکپارچگی اطلاعات می شود که راه حل آن استفاده از نرم افزار Autosync for Google Drive می باشد.
 
این نرم افزار یک نسخه ثانویه از سرویس گوگل درایو برای گوشی های اندرویدی می باشد که علاوه بر قابلیت های اصلی نرم افزار پیشفرض، امکان همگام سازی خودکار و از پیش تعیین شده اطلاعات را نیز دارا می باشد.
 
با استفاده از نرم افزار همگام سازی اطلاعات گوگل درایو می توانید، بدون نیاز به مراجعه به نرم افزار، فایل جدید تعیین شده را به صورت خودکار در فضای ابری آپلود کرده و علاوه بر آن، اطلاعات همگام سازی شده در دیگر دستگاه ها را نیز بدون نیاز به دستکاری دانلود نمایید. نرم افزار Autosync for Google Drive به طور خودکار درون پس زمینه اندروید فعالیت می کند؛ لذا نگرانی برای انجام درست عملیات های همگام سازی نخواهید داشت.

همچنین این نرم افزار ضمن سازگاری با شبکه های همراه و وای فای، با بررسی میزان باتری دستگاه، برای جلوگیری از خاموش شدن دستگاه، عملیات های به روزرسانی را به صورت خودکار تا پس از شارژ گوشی متوقف و امکان تنظیم بازه زمانی سینک را به شما می دهد. اگر از سرویس گوگل درایو استفاده میکنید، این نرم افزار را از دست ندهید.
]]>
نرم افزار یادداشت برداری (برای اندروید) - GNotes Note Everything Premium v1.8 Android 2017-02-10T13:59:24+01:00 2017-02-10T13:59:24+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/135 admin admin دانلود نرم افزار یادداشت برداری (برای اندروید)GNotes Note Everything Premium v1.8 Android    در طول روز ما با اطلاعات متعددی در دنیای مجازی رو به رو می شویم که بهتر است برای سازماندهی و دسترسی بهتر در صورت نیاز، از آن یادداشت برداری کرده و در محیطی امن و قابل دسترس ذخیره نماییم. ممکن است بخواهید کالاهای موردنیاز خانواده را یادداشت کرده تا در موقع مناسب آن ها را خریده و یا یک ایده ناب یا اطلاعات مهمی به دست شما رسیده و می خواهید برای مرور مجدد آن ها را ذخیره نمایید. در ای دانلود نرم افزار یادداشت برداری (برای اندروید)

GNotes Note Everything Premium v1.8 Android

 

 

غیر فعال کردن نمایش تاریخچه جستجو

 

 

در طول روز ما با اطلاعات متعددی در دنیای مجازی رو به رو می شویم که بهتر است برای سازماندهی و دسترسی بهتر در صورت نیاز، از آن یادداشت برداری کرده و در محیطی امن و قابل دسترس ذخیره نماییم. ممکن است بخواهید کالاهای موردنیاز خانواده را یادداشت کرده تا در موقع مناسب آن ها را خریده و یا یک ایده ناب یا اطلاعات مهمی به دست شما رسیده و می خواهید برای مرور مجدد آن ها را ذخیره نمایید. در این صورت استفاده از یک نرم افزار یادداشت برداری مانند GNotes - Note everything ضروری می شود.
 
GNotes - Note everything یک اپلیکیشن نوت برداری اندرویدی می باشد که به شما امکان یادداشت  برداری در انواع قالب های متنی، صوتی و رسمی را می دهد.
 
با استفاده از نرم افزار یادداشت برداری جی نوت می توانید هر گونه ایده و یا اطلاعات مهمی را به هر صورتی که بخواهید ذخیره نموده و بدون مشکل آنها را در وقت های آتی مطالعه نمایید. این نرم افزار امکان ساخت انواع یادداشت های مختلف را درون گوشی اندرویدی شما در قالب های مختلف را می دهد بطوری که می توانید درون یادداشت های خود از متون، چک لیست، تصاویر، قطعات صوتی، دست نوشته های طراحی شده و... استفاده نمایید.
 
 با ثبت اطلاعات خود درون این نرم افزار خیالتان در مورد امنیت اطلاعات ثبت شده راحت باشد چرا که جی نوت علاوه بر امکان رمز نگاری اطلاعات و افزودن قفل ورود به نرم افزار، تمامی اطلاعات شما را درون فضای ابری سرویس خود پشتیبان گرفته و سینک می کند و در صورت از دست رفتن اطلاعات دستگاه می توانید داده های حذف شده را بازگردانی کنید.

ذخیره سازی ابری این نرم افزار نیز همچنین این امکان را به شما می دهد تا به اطلاعات نوشته های ذخیره شده خود از طریق دیگر پلتفرم ها و وب دسترسی داشته باشید. تنها کافیست به سایت سازنده این اپلیکیشن، به آدرس gnotes.me مراجعه کنید و حساب کاری جیمیل تان را به آن معرفی کنید.
]]>
نرم افزار کنترل سخت افزار گوشی (برای اندروید) - Powerful System Monitor 5.7.0 Android 2017-02-09T11:49:17+01:00 2017-02-09T11:49:17+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/134 admin admin نرم افزار کنترل سخت افزار گوشی (برای اندروید)Powerful System Monitor 5.7.0 Android    نسخه جدید نرم افزار Powerful System Monitor برای اندروید منتشر شد. (5.7.0) PowerFull System Monitor یک برنامه بسیار کارآمد در زمینه کنترل وضعیت گوشی می باشد. توسطPowerFull System Monitor می توانید دمای CPU گوشی خود را چک نمایید و یا به طور کلی تر سخت افزار گوشی خود را آنالیز کنید. از دیگر ویژگی های PowerFull System Monitor می ت نرم افزار کنترل سخت افزار گوشی (برای اندروید)
Powerful System Monitor 5.7.0 Android
 
 
نرم افزار کنترل سخت افزار گوشی (برای اندروید) - Powerful System Monitor 5.7.0 Android
 
 

نسخه جدید نرم افزار Powerful System Monitor برای اندروید منتشر شد. (5.7.0)

 

PowerFull System Monitor یک برنامه بسیار کارآمد در زمینه کنترل وضعیت گوشی می باشد. توسطPowerFull System Monitor می توانید دمای CPU گوشی خود را چک نمایید و یا به طور کلی تر سخت افزار گوشی خود را آنالیز کنید.
 
از دیگر ویژگی های PowerFull System Monitor می توان به پاکسازی RAM گوشی اشاره نمود. شما می توانید با یک کلیک فضای گوشی خود را تا حد قابل توجه ای خالی نمایید.
 
در این برنامه می توانید میزان مصرف CPU در برنامه های مختلف را شناسایی نمایید. در صورتی که برنامه ایبیش از حد CPU و RAM شما را اشغال نمایید، برنامه به شما اخطار خواهد داد
 

اگر موبایل یا تبلت اندرویدی دارید، در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از این نرم افزار را مشاهده کرده و سپس  آن را دانلود کنید.

]]>
مجموعه نقاشی های وکتور - Abstract Hand Drawn Vector 2017-02-09T11:47:52+01:00 2017-02-09T11:47:52+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/133 admin admin دانلود مجموعه نقاشی های وکتورAbstract Hand Drawn Vector    تصاویر وکتور فایل های گرافیکی هستند که در آنها اندازه معنی ندارد، و شما میتوانید سایز این عکس ها را بدون افت کیفیت تا 32000 پیکسل نیز بزرگ کنید. شاید برای ساخت یک بنر در فتوشاپ یا ایلوستریتور به یک پترن بزرگ نیاز دارید. در این مطلب مجموعه نقاشی های وکتور را با نام Abstract Hand Drawn Vector برای شما آماده کرده  ایم. این مجموعه شامل&

دانلود مجموعه نقاشی های وکتور

Abstract Hand Drawn Vector

 

 

مجموعه نقاشی های وکتور - Abstract Hand Drawn Vector

 

 

تصاویر وکتور فایل های گرافیکی هستند که در آنها اندازه معنی ندارد، و شما میتوانید سایز این عکس ها را بدون افت کیفیت تا 32000 پیکسل نیز بزرگ کنید.

 

شاید برای ساخت یک بنر در فتوشاپ یا ایلوستریتور به یک پترن بزرگ نیاز دارید.

 

در این مطلب مجموعه نقاشی های وکتور را با نام Abstract Hand Drawn Vector برای شما آماده کرده  ایم.

 

این مجموعه شامل 12 فایل وکتور است. طرح های موجود در این مجموعه شبیه به نقاشی های معمولی هستند که از آنها میتوان برای بنر های مختلف مانند طرح های مهد کودک و... استفاده کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این وکتور ها را مشاهده کرده و سپس آنها را دانلود کنید.

]]>
بازی معمایی (برای اندروید) - Madwarf 1.5 Android 2017-02-09T11:45:57+01:00 2017-02-09T11:45:57+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/132 admin admin دانلود بازی معمایی (برای اندروید)Madwarf 1.5 Android  "Madwarf"، نام یک بازی در سبک معمایی و پازلی می‌باشد که با تازگی در گوگل‌پلی منتشر شده است.همان‌طور که در ابتدا هم گفته شد، سبک این بازی به صورت معمایی بوده و یک کاراکتر در بازی فعالیت دارد و شما نیز به عنوان هدایتگر باید سعی کنید با قرار دادن بلوک‌های رنگی در کنار هم، راه را برای خروج وی از غارخوفناک باز کنید.البته قرار دادن بلوک‌ها به همین راحتی نیست و ترفند خاصی دارد.شما در بازی باید طوری حرکت کنید تا ب دانلود بازی معمایی (برای اندروید)
Madwarf 1.5 Android
 

 

بازی معمایی (برای اندروید) - Madwarf 1.5 Android"Madwarf"، نام یک بازی در سبک معمایی و پازلی می‌باشد که با تازگی در گوگل‌پلی منتشر شده است.

همان‌طور که در ابتدا هم گفته شد، سبک این بازی به صورت معمایی بوده و یک کاراکتر در بازی فعالیت دارد و شما نیز به عنوان هدایتگر باید سعی کنید با قرار دادن بلوک‌های رنگی در کنار هم، راه را برای خروج وی از غارخوفناک باز کنید.

البته قرار دادن بلوک‌ها به همین راحتی نیست و ترفند خاصی دارد.

شما در بازی باید طوری حرکت کنید تا بلوک‌ها صفحه، به عنوان آخرین بلوک قرار بگیرند. البته تا زمانی که خودتان این بازی را انجام ندهید، گفته‌های ما شاید برایتان گنگ به نظر بیاید.

این بازی دارای بیش از 35 مرحله چالش برانگیز می‌باشد و می‌تواند شما را ساعت‌ها مشغول کند.

برای دانلود بازی و نیز مشاهده تصاویری از محیط داخلی آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

]]>
مژده به شما کاربران گرامی 2017-01-29T13:53:56+01:00 2017-01-29T13:53:56+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/131 admin admin           از این پس طراحی سایت توسط سایت ما برای شما کاربران گرامی انجام خواهد شد.
]]>
بازی اکشن (برای اندروید) - Glasswinged Ascension 1.5 Android 2017-01-26T12:39:08+01:00 2017-01-26T12:39:08+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/130 admin admin دانلود بازی اکشن (برای اندروید)Glasswinged Ascension 1.5 Android   "Glasswinged Ascension" نام یک بازی جدید برای سیستم‌عامل اندروید می‌‌باشد.این بازی را مخصوص کسانی گذاشته‌ایم که به بازی‌های اکشن علاقمند هستند.شما در بازی اکشن "Glasswinged Ascension" به عنوان نقش اصلی بازی به دنبال یافتن جواب‌هایی خواهید رفت که ذهن شما را درگیر کرده‌اند!درست حدس زدید، سبک این بازی تا حدودی ماجراجویی نیز می‌باشد و در راه خود با حوادث و پیش‌آمد‌های مختلف مواجه خواهید شد دانلود بازی اکشن (برای اندروید)
Glasswinged Ascension 1.5 Android
 

 

بازی اکشن (برای اندروید) - Glasswinged Ascension 1.5 Android

 


"Glasswinged Ascension" نام یک بازی جدید برای سیستم‌عامل اندروید می‌‌باشد.

این بازی را مخصوص کسانی گذاشته‌ایم که به بازی‌های اکشن علاقمند هستند.

شما در بازی اکشن "Glasswinged Ascension" به عنوان نقش اصلی بازی به دنبال یافتن جواب‌هایی خواهید رفت که ذهن شما را درگیر کرده‌اند!

درست حدس زدید، سبک این بازی تا حدودی ماجراجویی نیز می‌باشد و در راه خود با حوادث و پیش‌آمد‌های مختلف مواجه خواهید شد.

باید بگوییم گرافیک و نوع بازی تا حدودی شبیه بازی "وکتور - Vector" بوده و داستان بازی در یک فضای دو بعدی انجام می‌گیرد. با این تفاوت که در "Glasswinged Ascension" می‌توانید از اسلحه نیز استفاده کنید.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب خواهید توانست تصاویری از محیط داخلی این بازی را مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را دانلود و نصب کنید.


]]>
نرم افزار تورنت (برای اندروید) - uTorrent Pro 3.32 Android 2017-01-18T03:07:22+01:00 2017-01-18T03:07:22+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/127 admin admin دانلود نرم افزار تورنت (برای اندروید)uTorrent Pro 3.32 Android    نسخه جدید uTorrent Pro برای اندروید منتشر شد! (3.32) اکثر کاربرانی که دانلود با حجم های بالا انجام میدهند نام سرویس تورنت را شنیده اند. تورنت یکی از سرویس های اشتراکی دانلود برای فایل های حجیم به حساب میاید. اساس کار تورنت، اشتراک گذاری فایل های موجود در کامپیوتر کاربران است. فرض کنید کاربری در آمریکا یک DVD بازی را که خریداری کرده است در تورنت به اشتراک میگذارد. سپس دانلود نرم افزار تورنت (برای اندروید)

uTorrent Pro 3.32 Android

 

 

نرم افزار تورنت (برای اندروید) - uTorrent Pro 3.32 Android

 

 

نسخه جدید uTorrent Pro برای اندروید منتشر شد! (3.32)

 

اکثر کاربرانی که دانلود با حجم های بالا انجام میدهند نام سرویس تورنت را شنیده اند. تورنت یکی از سرویس های اشتراکی دانلود برای فایل های حجیم به حساب میاید.

 

اساس کار تورنت، اشتراک گذاری فایل های موجود در کامپیوتر کاربران است. فرض کنید کاربری در آمریکا یک DVD بازی را که خریداری کرده است در تورنت به اشتراک میگذارد. سپس میلیون ها کاربر در سراسر جهان که از نرم افزارهای Torrent استفاده میکنند قادر به دانلود آن خواهند بود.

 

هر کاربری به محض دانلود بخشی از فایل، به یک Upload کننده تبدیل میشود که دیگران هم میتوانند از کامپیوتر وی این فایل را دانلود کنند و به این ترتیب در عرض چند ساعت هزاران کامپیوتر در حال به اشتراک گذاری آن بازی خواهند بود.

 

برای اتصال به شبکه تورنت، نیاز به یک نرم افزار کلاینت تورنت دارید. کلاینت های زیادی برای تورنت وجود  دارند که قبلا هم تعدادی از آنها را در سرزمین دانلود معرفی کرده ایم. در این مطلب نیز نسخه جدید نرم افزارuTorrent را آماده کرده ایم.

 

اگر موبایل یا تبلت اندرویدی دارید، در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از این نرم افزار را مشاهده کرده و سپس  آن را دانلود کنید.

]]>
نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین (برای اندروید) - OneDrive 4.8 Android 2017-01-17T02:11:24+01:00 2017-01-17T02:11:24+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/129 admin admin دانلود نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین (برای اندروید)OneDrive 4.8 Android    نسخه جدید نرم افزار Microsoft OneDrive برای اندروید منتشر شد. (4.8) OneDrive نام سرویس ابری مایکروسافت است که به شما یک فضای اینترنتی میدهد و شما میتوانید یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود روی این فضا قرار دهید تا هر زمان که دچار مشکل شدید بتوانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. یا اطلاعاتی را روی آن ذخیره کنید تا به هر فردی از هر نقطه جهان که خواستید دانلود نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین (برای اندروید)

OneDrive 4.8 Android

 

 

نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین (برای اندروید) - OneDrive 4.8 Android

 

 

نسخه جدید نرم افزار Microsoft OneDrive برای اندروید منتشر شد. (4.8)

 

OneDrive نام سرویس ابری مایکروسافت است که به شما یک فضای اینترنتی میدهد و شما میتوانید یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود روی این فضا قرار دهید تا هر زمان که دچار مشکل شدید بتوانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. یا اطلاعاتی را روی آن ذخیره کنید تا به هر فردی از هر نقطه جهان که خواستید اجازه دهید تا آن را دانلود کند.

 

اما برای مدیریت این فضا شما نیاز به یک نرم افزار در گوشی اندرویدی خود دارید. نرم افزار OneDriveمدیریت کاملی روی سرویس ابری به شما میدهد و شما میتوانید به کمک این نرم افزار از تمامی امکانات سرویس ابری مایکروسافت استفاده کنید.

 

شما میتوانید تنظیمات این نرم افزار را به گونه ای قرار دهید که در زمان های خاصی از اطلاعات موجود در گوشی شما نسخه پشتیبان بگیرد تا هر زمان که خواستید به آنها دسترسی داشته باشید.

 

اگر موبایل یا تبلت اندرویدی دارید، در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از این نرم افزار را مشاهده کرده و سپس  آن را دانلود کنید.

]]>
نرم افزار پخش موزیک از سرویس های ابری (برای اندروید) - CloudPlayer 1.2 Android 2017-01-17T02:08:29+01:00 2017-01-17T02:08:29+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/128 admin admin دانلود نرم افزار پخش موزیک از سرویس های ابری (برای اندروید)CloudPlayer 1.2 Android    بدون شک پخش موسیقی از محبوب ترین کاربردهای سیستم عامل های موبایل مانند اندروید می باشد که اکثر کاربران اندروید از قابلیت پخش موزیک در دستگاه شان بخوبی استفاده میکنند. با وجود تعبیه شدن نرم افزار پخش صوتی در سیستم عامل اندروید، این ابزار از امکانات کاملی برخوردار نمی باشد.ممکن است بسیاری از آهنگ های خود را در دستگاهی مانند کامپیوتر رومیزی خود داشته باشید و در صورتی که بخواهید ب دانلود نرم افزار پخش موزیک از سرویس های ابری (برای اندروید)

CloudPlayer 1.2 Android

 

 

نرم افزار پخش موزیک از سرویس های ابری - CloudPlayer 1.2 Android

 

 

بدون شک پخش موسیقی از محبوب ترین کاربردهای سیستم عامل های موبایل مانند اندروید می باشد که اکثر کاربران اندروید از قابلیت پخش موزیک در دستگاه شان بخوبی استفاده میکنند. با وجود تعبیه شدن نرم افزار پخش صوتی در سیستم عامل اندروید، این ابزار از امکانات کاملی برخوردار نمی باشد.

ممکن است بسیاری از آهنگ های خود را در دستگاهی مانند کامپیوتر رومیزی خود داشته باشید و در صورتی که بخواهید به آن در گوشی خود گوش دهید باید آن را منتقل کنید.
 
اگر اطلاعاتی را در حساب ابری خود دارید، برای پخش آنها نیاز به یک پخش کننده موسیقی اندروید نیاز دارید تا بتواند علاوه بر فایل های محلی، اطلاعات آنلاین را نیز پخش کند. نرم افزار CloudPlayer یکی از قدرتمند ترین اپلیکیشن های پخش فایل های صوتی با قابلیت اتصال به سرویس های ابری می باشد.
 
این نرم افزار پخش آهنگ اندروید می تواند موسیقی های شما را از هر منبعی بخواند و پخش کند. این موزیک پلیر اندرویدی از انواع منابع حافظه داخلی دستگاه، فضای ابری و دیگر منابع آنلاین پشتیبانی می کند. با CloudPlayer می توانید با اتصال به سرویس های ابری خود مثل  Dropbox، Google Drivee و...  فایل های صوتی و موسیقی هایی را که بر روی آنها ذخیره کرده اید را پخش نمایید.
 
این نرم افزار از اکولایزور حرفه ای 10 باند برای تنظیم خروجی صدا پشتیبانی می کند. و امکان پخش انواع فرمت های معروف صوتی مانند MP3, AAC, OGG, m4a, wav را دارد.

شما همچنین می توانید با ساخت لیست پخش آن ها را در فضای ابری پشتیبان گرفته تا در صورت از دست رفتن اطلاعات نسخه بک آپ آنها را داشته باشید. این برنامه در گوگل پلی بصورت رایگان عرضه شده اما کاربر برای استفاده از کلیه امکانات آن باید پرداخت درون برنامه ای انجام دهد. اما شما میتوانید نسخه کامل و بدون محدودیت نرم افزار CloudPlayer را از سایت سرزمین دانلود بطور رایگان دریافت کنید.
]]>
نرم افزار ساخت تصاویر موزاییکی - Legoaizer Plus 4.2 2017-01-16T03:04:41+01:00 2017-01-16T03:04:41+01:00 tag:http://downloadsefid.mihanblog.com/post/126 admin admin دانلود نرم افزار ساخت تصاویر موزاییکیLegoaizer Plus 4.2    حتما تصاویری را با افکت موزاییکی مشاهده کرده اید و همیشه میخواستید بدانید چگونه میتوان تصاویری اینگونه را ایجاد کرد. با استفاده از نرم افزار Legoaizer میتوانید تصاویر خود را به صورت موزاییکی تبدیل کنید تا ظاهری متفاوت داشته باشند. کار با نرم افزار Legoaizer بسیار ساده بوده و با چند کلیک میتوانید تصویر خود را موزاییکی کنید. در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از مح دانلود نرم افزار ساخت تصاویر موزاییکی

Legoaizer Plus 4.2

 

 

نرم افزار ساخت تصاویر موزاییکی - Legoaizer Plus 4.2

 

 

حتما تصاویری را با افکت موزاییکی مشاهده کرده اید و همیشه میخواستید بدانید چگونه میتوان تصاویری اینگونه را ایجاد کرد. با استفاده از نرم افزار Legoaizer میتوانید تصاویر خود را به صورت موزاییکی تبدیل کنید تا ظاهری متفاوت داشته باشند.

 

کار با نرم افزار Legoaizer بسیار ساده بوده و با چند کلیک میتوانید تصویر خود را موزاییکی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین  نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

]]>